Stamboom Schepers uit Stein (Lb) » Marie-Jeanne Schepers (1935-2011)

Persoonlijke gegevens Marie-Jeanne Schepers 


Gezin van Marie-Jeanne Schepers

Zij is getrouwd met Jean Maes.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie-Jeanne Schepers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie-Jeanne Schepers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie-Jeanne Schepers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Marie-Jeanne Schepers



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 november 1935 lag tussen 6,0 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
      • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
    • De temperatuur op 10 april 2011 lag tussen 4,4 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Opening van de Guldfågeln Arena, een voetbalstadion in de Zweedse stad Kalmar en de thuishaven van Kalmar FF.
      • 15 mei » In Spanje breken een week voor de lokale verkiezingen, grote straatprotesten uit tegen sociale, economische en politieke misstanden in het land.
      • 29 mei » ADO Den Haag bereikt voor het eerst sinds 23 jaar Europees voetbal door in Groningen na strafschoppen van FC Groningen te winnen.
      • 31 mei » Ratko Mladić is overgebracht naar de gevangenis in Scheveningen. Later zal hij overgedragen worden aan het Joegoslavië-tribunaal in Den Haag.
      • 2 december » Het water van de Donau staat zo laag dat zo'n honderd vrachtschepen voor de Hongaarse grens voor pampus liggen.
      • 8 december » Bert van Marwijk verlengt zijn contract als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal met vier jaar.
    • De temperatuur op 15 april 2011 lag tussen 2,2 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Het begin van de Opstand in Libië, een opstand tegen de Libische leider Moammar al-Qadhafi.
      • 28 mei » FC Barcelona wint de Champions League. In Wembley Stadium in Londen winnen zij met 3-1 in de finale van Manchester United FC. Edwin van der Sar speelt in deze wedstrijd zijn 601ste en laatste officiële wedstrijd in het betaalde voetbal.
      • 17 juli » Japan wint het zesde WK voetbal voor vrouwen door Amerika in de finale na strafschoppen te verslaan.
      • 17 augustus » President Hugo Chávez van Venezuela gaat de goudindustrie in zijn land nationaliseren. Hij wil de gehele productie van het edelmetaal toevoegen aan de nationale reserves, zegt hij in een interview met de staatstelevisie van het Zuid-Amerikaanse land.
      • 23 oktober » Aardbeving in Turkije, nabij de stad Van, met een kracht van 7,2 op de schaal van Richter.
      • 16 december » De Commissie Deetman presenteert het eindrapport van het onderzoek naar seksueel misbruik binnen de katholieke kerk in Nederland. Het blijkt dat er in de periode tussen 1945 en 1985 duizenden kinderen ernstig zijn misbruikt. Hierbij waren circa 800 priesters en andere religieuzen betrokken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schepers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schepers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schepers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schepers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I1886.php : benaderd 11 februari 2026), "Marie-Jeanne Schepers (1935-2011)".