Stamboom Schepers-Bergmans » Jan Heijndricxzn. de Crom (± 1587-1651)

Persoonlijke gegevens Jan Heijndricxzn. de Crom 

  • Hij is geboren rond 1587 in Tilburg ,NB.
  • Hij is overleden op 11 januari 1651 in Loenhout (B).
    05-07-1651 : Voor de schepenen van Loenhout verdelen Peter van Elsacker, secretaris van Loenhout, en de voorkinderen van wijlen Jan Hendricx de Crom hun gemeenschappelijk aandeel in de verkaveling van het Huffeler Heylaer in de Vlaesthoeck.
  • Een kind van Hendrik Cornelis de Crom en Willemijncken Willem van Eijck
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 juli 2021.

Gezin van Jan Heijndricxzn. de Crom

(1) Hij is getrouwd met Margriet Jansdr. van Elsacker.

Toestemming voor het huwelijk is 2 oktober 1611 verkregen te Tilburg ,NB.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 8 november 1611 te Loenhout (B).

Archiefnummer 15
Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Tilburg en Goirle 1600-1810
Deelnummer 1

Plaats ondertrouw kerk Tilburg
Plaats huwelijk kerk Loenhout (Belgie)

Kind(eren):

  1. Joannes de Crom  1616-???? 


(2) Hij is getrouwd met Digna Empsen.

Zij zijn getrouwd rond 1627.


Kind(eren):

  1. Margareta de Crom  1640-1695 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Heijndricxzn. de Crom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Heijndricxzn. de Crom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Heijndricxzn. de Crom


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Crom

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Crom.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Crom.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Crom (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I7988.php : benaderd 25 januari 2026), "Jan Heijndricxzn. de Crom (± 1587-1651)".