Stamboom Schepers-Bergmans » Cornelia Jacoba de Hond (1955-1905)

Persoonlijke gegevens Cornelia Jacoba de Hond 

  • Zij is geboren op 8 april 1955 in Goes ,Zld.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Barend Schot) werd geboren (19 februari 1880).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Barend Schot) overleed (12 juni 1900).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Zeger Schot) werd geboren (26 juli 1894).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Zeger Schot) overleed (31 juli 1894).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Cornelia Maria Elisabeth Schot) werd geboren (19 augustus 1886).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Reinier Schot) werd geboren (28 december 1877).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Reinier Schot) overleed (2 juli 1937).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Suzanna Cornelia Schot) werd geboren (21 februari 1888).

    Fout Let op: Getrouwd (9 augustus 1877) voordat geboren (8 april 1955).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (9 augustus 1877) lag beneden de 16 jaar (0).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Susanna Adriana Schot) werd geboren (2 augustus 1884).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Dana Anna Schot) werd geboren (15 februari 1890).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (13) toen kind (Dana Anna Schot) overleed (29 juni 1968).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Agatha Geertruida Schot) werd geboren (9 juni 1882).

  • Registratie van geboorte op 10 april 1855.Bron 1
  • Zij is overleden op 19 maart 1905 in Sliedrecht ,Zh.

    Fout Let op: Overleden (19 maart 1905) voor geboorte (8 april 1955).

  • Een kind van Barend de Hond en Suzanna Adriana Glerum
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 maart 2021.

Gezin van Cornelia Jacoba de Hond

Waarschuwing Let op: Partner (Johannes Adrianus Schot) is 106 jaar ouder.

Zij is getrouwd met Johannes Adrianus Schot.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1877 te Goes ,Zld.Bron 2


Kind(eren):

  1. Reinier Schot  1877-1937
  2. Barend Schot  1880-1900
  3. Dana Anna Schot  1890-1968
  4. Zeger Schot  1894-1894

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Jacoba de Hond?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Jacoba de Hond

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Jacoba de Hond


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1955 lag tussen 7,8 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 6,4 mm neerslag gedurende 12,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » De Katholieke Radio Omroep zendt het eerste kinderprogramma op de Nederlandse televisie uit: ‘Opstand in de kribbe', een toneelspel van de Volendammer Pé Mühren over rebellerende beelden in een kerststal.
    • 5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
    • 15 mei » Oostenrijk herkrijgt zijn soevereiniteit na de bezetting door nazi-Duitsland (vanaf 1938) en de geallieerden (vanaf 1945).
    • 12 augustus » In Zuid-Soedan wordt de uitzonderingstoestand uitgeroepen.
    • 19 september » In Argentinië wordt Juan Perón afgezet.
    • 1 december » Rosa Parks weigert haar zitplaats in een bus in Alabama af te staan aan een blanke man, en wordt gearresteerd wegens overtreding van de rassenwetten van de staat Alabama.
  • De temperatuur op 9 augustus 1877 lag rond de 17,9 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
    • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
  • De temperatuur op 19 maart 1905 lag tussen 1,8 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Hond

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Hond.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Hond.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Hond (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I61448.php : benaderd 27 januari 2026), "Cornelia Jacoba de Hond (1955-1905)".