Stamboom Schepers-Bergmans » Barbe Françoise de Glymes de Florennes

Persoonlijke gegevens Barbe Françoise de Glymes de Florennes 

  • Zij is geboren.Bron 1
    Barbe Françoise de Glymes Kanunnik in Andenne bij ontvangst van 14 oktober 1703, huwde op 19 december 1709 met Charles François Henri de Salmier baron de Hosden Wij de dames provost decaan en nobel kapittel van Andenne vandaag 23 februari 1712 capitulair geassembleerd en geassembleerd op verzoek van de messire César Antoine Théodore de Glymes markies de Courcelles baron de Florennes enz. Verklaart en verklaart hiermee aan alles dat het eigendom zal zijn van mevrouw Barbe Françoise de GLYves die momenteel getrouwd is met de heer Baron de Hosden legitieme dochter van messire Claude Lamoral François de Glymes in zijn levende markies de Courcelles en baron de Florennes en dame Jeanne Marguerite Cotereau Puisie ux was de kanunnik van dit hoofdstuk, dat daar op 14 oktober 1703 werd toegelaten en daar werd ontvangen, met alle vereiste ceremonies en plechtigheden en eraan gewend dat de vertrekken waren bevestigd door de volgende zeven heren, door de heer de baron van Warnant-canon van Saint Lambert, de heer van Glymes, te kennen. heer van La Falize meneer de Glymes de Saint Martin meneer baron de Berlo heer van Sainte Gertrude meneer d Eynatten baron d Abée meneer comle de Corroy en door meneer baron de Roost heer van Celles zo veel als de dames Marie Josephe de Glymes en Marguerite Claire De Glymes ook zussen van de genoemde danie baronne de Hosden en legitieme dochters van de genoemde messire Claude Lamoral François De Glymes markies de Courcelles baron de Florennes en de genoemde dame Jeanne Marguerite de Cotereau Puisieux zijn ook canon in ons eerste hoofdstuk dat de eerste is geweest ontvangen en toegelaten canoness op 20 oktober 1706 en de andere op 12 november 1710 p een ontslag aan hem door Lady Barbe Françoise de Glymes zijn zus en dat zei Messire César Antoine Théodore de Glymes nu Marquis de Courcelles en Baron de Florennes is hun eerste gelovige broer in wat enz. 23 februari 1712.
  • Een kind van Claude François Lamoral de Glymes de Florennes en Jeanne Marguerite de Cotereau
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juni 2020.

Gezin van Barbe Françoise de Glymes de Florennes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbe Françoise de Glymes de Florennes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Barbe Françoise de Glymes de Florennes


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam De Glymes de Florennes


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I58003.php : benaderd 6 februari 2026), "Barbe Françoise de Glymes de Florennes".