Stamboom Schepers-Bergmans » Guillaume de Glymes de Jodoigne

Persoonlijke gegevens Guillaume de Glymes de Jodoigne 

  • Hij is geboren.Bron 1
    Guillaume de Glymes, heer van Bonneffe, volgt die hij van zijn oom heeft geërfd, Jean de Glymes, stierf zonder legitieme hoirs. Zijn vader maakte in zijn naam het reliëf van dit leengoed voor het feodale hof van het kasteel van Namen. 1 juli 1460 wekte Willemet-zoon op Jacques de Jodoigne de hele heerschappij van Bonneffe door de dood van wijlen Jean de Jodoigne, zijn broer, als het eerder wordt gehouden in leengoed van het kasteel van Namen, waarvan leengoed tot het moment dat Willemet volwassen is geworden, in jambor Jacques de Jodoigne wordt geplaatst zijn vader die de eed aflegde.
    Verschenen edelen en eerde heren Jean de Forvie cheva Jodoigne, aan de ene kant binden en Willaume desager zoon van Messire Jacques de Glymes dit Jodoigne ook aan de andere kant, ridder, die protesteerde en zei dat het samen had gedaan en als dat eerder is te zeggen dat Jean de Forvie loyaal en zonder fraude Willaume de hele aarde had gecontroleerd en seigneurie Bonneffe een akte die voor het feodaal hof van Brabant is aangenomen Van Willeme Glymes onder syne jaren die met Jacop van Glymes syne vader ende momboir op 6 januari 1459 ontfinck door doode wylen heeren Jean van Glymes ridder syns brouders De ridder Jean de Glymes was broer van Jacques noemde Guillaume de Glymes vervolgens een religieus in het klooster van Bonneffe.
  • Feit: (functie) Heer van Boneffe..
  • Een kind van Jacques V de Glymes de Jodoigne en Sybille de Dalhem
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 juni 2020.

Gezin van Guillaume de Glymes de Jodoigne

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Guillaume de Glymes de Jodoigne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Guillaume de Glymes de Jodoigne


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam De Glymes de Jodoigne


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I57914.php : benaderd 16 februari 2026), "Guillaume de Glymes de Jodoigne".