Stamboom Schepers-Bergmans » Ludovicus Weijs (± 1908-)

Persoonlijke gegevens Ludovicus Weijs 


Gezin van Ludovicus Weijs

Hij is getrouwd met Johanna Cornelia Schuurbiers.

Zij zijn getrouwd op 18 februari 1935 te Bergen op Zoom ,NB.Bron 1

Getuige: Gerardus Weijs
Getuige: Cornelis Broekhoven
De huwelijksafkondiging heeft plaats gehad alhier op 2 januari dezes jaars.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludovicus Weijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ludovicus Weijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ludovicus Weijs

Ludovicus Weijs
± 1876-????

Ludovicus Weijs
± 1908-????

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 februari 1935 lag tussen 4,4 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
    • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
    • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
    • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
    • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
    • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.

Over de familienaam Weijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weijs (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I47158.php : benaderd 15 januari 2026), "Ludovicus Weijs (± 1908-)".