Stamboom Schepers-Bergmans » Geertrui Catharina Voormeulen (1886-1965)

Persoonlijke gegevens Geertrui Catharina Voormeulen 


Gezin van Geertrui Catharina Voormeulen

Zij is getrouwd met Petrus Johannes Jacobus Bakx.

Zij zijn getrouwd op 6 september 1909 te Steenbergen ,NB, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertrui Catharina Voormeulen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertrui Catharina Voormeulen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertrui Catharina Voormeulen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte Nr.8
  2. Bidprentje
  3. Akte Nr. 47

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 januari 1886 lag rond de 1,2 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 6 september 1909 lag tussen 5,6 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
  • De temperatuur op 21 oktober 1965 lag tussen 2,8 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (76%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Eerste nieuwjaarsduik in de Noordzee bij Scheveningen, georganiseerd door zwemclub Residentie. De acht dappere deelnemers krijgen warme erwtensoep.
    • 9 augustus » Singapore wordt onafhankelijk na de afsplitsing van Maleisië.
    • 21 augustus » Het eerste nummer van het weekblad Voetbal International verschijnt.
    • 10 november » Het beeld van Manneke Pis gestolen van zijn sokkel in België.
    • 15 december » Lancering van de bemande Gemini 6A. Gemini 6A heeft een rendez-vous met Gemini 7, de eerste in de geschiedenis.
    • 30 december » Ferdinand Marcos wordt geïnstalleerd als president van de Filipijnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Voormeulen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I46043.php : benaderd 27 januari 2026), "Geertrui Catharina Voormeulen (1886-1965)".