Stamboom Schepers-Bergmans » Cornelia Clasina "Corrie" Vale (1934-2008)

Persoonlijke gegevens Cornelia Clasina "Corrie" Vale 


Gezin van Cornelia Clasina "Corrie" Vale

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Clasina "Corrie" Vale?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Clasina "Corrie" Vale

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Clasina Vale

Cornelia Clasina Vale
1934-2008


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rouwadvertentie

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 januari 1934 lag tussen 1,8 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
    • 16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
    • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
    • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
    • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
    • 22 oktober » De beruchte bankrover Charles Arthur "Pretty Boy" Floyd wordt neergeschoten door FBI-agenten in East Liverpool.
  • De temperatuur op 13 april 2008 lag tussen 3,5 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (41%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 4 januari » De wedstrijdorganisatie van de Dakar-rally maakte bekend dat de Dakar-rally editie 2008 niet doorgaat. Dit is de eerste keer in de geschiedenis van de wedstrijd dat deze niet doorgaat.
    • 28 april » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie "It's a small world" geopend.
    • 3 juni » De Veiligheidsraad van de VN machtigt landen om in Somalische territoriale wateren op te treden tegen piraten.
    • 7 juni » Begin van het EK voetbal in Oostenrijk en Zwitserland.
    • 3 oktober » Het Amerikaanse Congres neemt het Plan-Paulson aan, een grootscheeps reddingsplan om de financiële crisis van 2008 te bezweren.
    • 17 november » Somalische piraten kapen een Saoedische olietanker in de Indische Oceaan, ruim achthonderd kilometer uit de kust van Kenia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vale

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vale.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vale.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vale (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I43003.php : benaderd 5 februari 2026), "Cornelia Clasina "Corrie" Vale (1934-2008)".