Stamboom Schepers-Bergmans » Albertina Anna Elisabeth Suykerbuyk (1917-2005)

Persoonlijke gegevens Albertina Anna Elisabeth Suykerbuyk 


Gezin van Albertina Anna Elisabeth Suykerbuyk

Zij is getrouwd met Petrus Johannes van Meel.

Zij zijn getrouwd op 19 december 1935 te Wouw ,NB, zij was toen 18 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertina Anna Elisabeth Suykerbuyk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertina Anna Elisabeth Suykerbuyk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertina Anna Elisabeth Suykerbuyk

Maria Sanders
1841-1928
Adrianus Ooye
1841-1917

Albertina Anna Elisabeth Suykerbuyk
1917-2005

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BN/De Stem

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1917 lag tussen -1,0 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
    • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
    • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
    • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
  • De temperatuur op 19 december 1935 lag tussen -2,4 °C en 1,1 °C en was gemiddeld -0,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 11 mei 2005 lag tussen 3,1 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 9,0 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 5 februari » In de provincie Groningen barst een discussie los over de veiligheid en gezondheidsrisico's van de oude smeerpijp die aan het begin van de 20e eeuw is aangelegd tussen de stad Groningen en Delfzijl. Er bestaan ernstige vermoedens dat de pijp, die sinds 1979 niet meer wordt gebruikt, lek is en dat daardoor kwik en andere giftige stoffen vrijkomen.
    • 22 februari » KoRn gitarist Brian 'Head' Welch stapt uit de band.
    • 9 september » De Nederlandse judoka's Edith Bosch en Guillaume Elmont worden in Caïro wereldkampioen.
    • 19 november » Schaatser Joji Kato verbetert in Salt Lake City het wereldrecord van Hiroyasu Shimizu op de 500 meter (34,32 seconden) met een tijd van 34,30 seconden.
    • 15 december » Het 43e Mersenne-priemgetal wordt ontdekt door Curtis Cooper en Steven Boone/GIMPS (Great Internet Mersenne Prime Search).
    • 26 december » Bij Vrouwenpolder spoelt een kleine maanvis aan en in Domburg een dode bruinvis.
  • De temperatuur op 17 mei 2005 lag tussen 1,2 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Ronald Koeman vertrekt als trainer bij voetbalclub Ajax.
    • 18 september » Voor de vierde keer wint de Spanjaard Roberto Heras de Ronde van Spanje, overwinning die hem later dat jaar werd ontnomen wegens dopinggebruik maar hem in 2011 gerechtelijk toch weer werd toegekend.
    • 15 oktober » Er komt een nieuwe spelling van het Nederlands uit, middels een revisie van het Groene Boekje.
    • 31 oktober » Olivier Suray en anderen worden gearresteerd in verband met een omkoop- en gokschandaal in het Belgisch voetbal.
    • 14 november » In Leeuwarden wordt bij de voorbereidingen van Domino Day in de sporthal een huismus in opdracht van de omroep SBS6 doodgeschoten. Het vogeltje had 26 000 dominostenen omgegooid.
    • 26 november » Turner Yuri van Gelder wordt in Melbourne wereldkampioen op het onderdeel ringen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Bertus Brandsen, Nederlands politicus en vakbondsbestuurder († 2001)
  • 1914 » Jonas Salk, Amerikaans arts en maker van het eerste vaccin tegen polio († 1995)
  • 1918 » Ans Niesink, Nederlands atlete († 2010)
  • 1919 » Bernhard Wicki, Oostenrijks regisseur en acteur († 2000)
  • 1919 » Sjef Janssen, Nederlands wielrenner († 2014)
  • 1919 » Walt Hansgen, Amerikaans autocoureur († 1966)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Suykerbuyk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I40455.php : benaderd 16 maart 2026), "Albertina Anna Elisabeth Suykerbuyk (1917-2005)".