Stamboom Schepers-Bergmans » Cornelis de Neijs (1883-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis de Neijs 


Gezin van Cornelis de Neijs

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis de Neijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis de Neijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis de Neijs

Clara Couwenberg
± 1815-????

Cornelis de Neijs
1883-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1883 lag rond de 9,5 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1867 » Charles Tombeur, Belgisch militair († 1947)
  • 1874 » Frank Conrad, Amerikaans elektrotechnicus, uitvinder en radio-pionier († 1941)
  • 1881 » Aleksandr Kerenski, Russisch politicus (overleden in 1970)
  • 1883 » Jan Olieslagers, Belgisch luchtvaartpionier en motorrenner († 1942)
  • 1883 » Maurice Geuens, Belgisch advocaat en volksvertegenwoordiger († 1967)
  • 1889 » Francis Spellman, Amerikaans kardinaal-aartsbisschop van New York († 1967)

Over de familienaam De Neijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Neijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Neijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Neijs (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I27779.php : benaderd 27 januari 2026), "Cornelis de Neijs (1883-????)".