Stamboom Schepers-Bergmans » Anna Jacobs

Persoonlijke gegevens Anna Jacobs 


    Gezin van Anna Jacobs

    Zij is getrouwd met Petrus Janssen Dievorst.

    Ze zijn in de kerk getrouwd op 17 november 1633 te Hoogstraten (B).Bron 1

    Ook bekend als: Dievoets en Divorts.

    In het poortersboek van Loenhout op 20 december 1640 :
    Peeter DietBOUT uit Loenhout werd poorter te Hoogstraten ! (de naam Dietbout komt niet voor te Loenhout ! Waarschijnlijk is dit Peeter Dietvoort!)
    De enige die hiervoor in aanmerking kan komen is Petrus Dietvorst gedoopt in 1611 !
    Een mogelijke verklaring waarom hij pas in 1640 als poorter werd ingeschreven is wrschnlk dat hij nog niet meerderjarig was bij zijn huwelijk in 1633!

    De emigratie uit de Antwerpse Kempen door Drs. Jos Verbeemen en gepiubliceerd in Oudheid en kunst, Brecht 36ste jg 1-2-3

    IIIb Peter Jansz van Ditvorst, onbej. 1632, gedoopt (rk) op 26 jun 1611 te Loenhout (getuige(n): Petrus Joannes, Adrianus de Weerdt, Lambertus Broomans en Elisabeth de Erffrent).
    Gehuwd voor de kerk op 22 jarige leeftijd op 17 nov 1633 te Hoogstraten (rk) met Anna Jacobs.

    Kind(eren):

    1. Jacobus Dievorst  1648-????
    2. Petrus Dievorst  1653-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Jacobs?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Anna Jacobs


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Maria Gorissen

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Jacobs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jacobs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jacobs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jacobs (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I19925.php : benaderd 30 januari 2026), "Anna Jacobs".