Stamboom Schenkeveld » Maria Kouwenberg

Persoonlijke gegevens Maria Kouwenberg 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
    (Couwenberg)
  • Alternatieve namen: Maria Kouwenberg, Maria Kouwenberg, Maria Kouwenberg, Maria Couwenberg, Maria Couwenberg, Maria Couwenberg, Maria Couwenberg, Maria Couwenberg, Maria Kouwenberg, Maria Kouwenberg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 november 2023.

Gezin van Maria Kouwenberg

Zij is getrouwd met Laurentius van Wasbeek.Bronnen 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1791 te Klundert, Noord-Brabant, Nederland.Bron 2

Ze zijn in de kerk getrouwd

Geloof: Nederduits-gereformeerd

Kind(eren):

  1. Adriana van Wasbeek  1791-????
  2. Dingena van Wasbeek  1794-1866 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Kouwenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Kouwenberg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Doop Digna van Wasbeek, WIE58012131
  2. Trouwen Laurens van Wasbeek, WIE10520093
    Datum ondertrouw: 07-01-1791
  3. Doop Catharina van Wasbeek, WIE63088314
  4. Huwelijk Anthonij Dijkers, WIE74053611
  5. Doop Godschalcus van Wasbeek, WIE12091469
  6. Overlijden Digna van Wasbeek, WIE7773647
  7. Doop Adriana van Wasbeek, WIE11871436
  8. Doop Sebastiana van Wasbeek, WIE11896608
  9. Overlijden Catharina van Wasbeek, WIE74900766
  10. Huwelijk Pieter Deijkers, WIE74052409

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 januari 1791 lag rond de 7,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
    • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.

Over de familienaam Kouwenberg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Schenkeveld, "Stamboom Schenkeveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schenkeveld/I6357.php : benaderd 19 februari 2026), "Maria Kouwenberg".