Stamboom Schenkeveld » Petrus Wilhelmus Smetsers (1906-1992)

Persoonlijke gegevens Petrus Wilhelmus Smetsers 


Gezin van Petrus Wilhelmus Smetsers

(1) Hij is getrouwd met Catharina Allegonda Maria Somers.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1931 te Veldhoven, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.

Datum: BS Huwelijk, Brabants Historisch Informatie Centrum, 's Hertogenbosch, archief 550, reg nr 3338, akte nr 35

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 31 maart 1944 te Veldhoven, Noord-Brabant, Nederland.

Datum: BS Huwelijk, Brabants Historisch Informatie Centrum, 's Hertogenbosch, archief 1297, reg nr 2429, akte nr 28


(2) Hij is een partner van Helena Soentjes.

Ze werden partners

Datum: stambomen van J. Post & M. van den Borne
Zij zijn getrouwd op 6 maart 1952 te Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 45 jaar oud.


Notities over Petrus Wilhelmus Smetsers

stambomen van J. Post & M. van den Borne

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Wilhelmus Smetsers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Wilhelmus Smetsers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Wilhelmus Smetsers

Peter Kerkhof
1848-1891

Petrus Wilhelmus Smetsers
1906-1992

(1) 1931
(2) 1952

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 juni 1906 lag tussen 9,1 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 7,7 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
      • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
      • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
      • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
    • De temperatuur op 6 maart 1952 lag tussen 2,0 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (25%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 22 april » Het VVD-kamerlid Wendelaar stelt in de Eerste Kamer vragen over het gedicht Oote oote oote Boe van Jan Hanlo.
      • 21 juni » In het Mathematisch Centrum Amsterdam wordt de ARRA I, de eerste in Nederland gebouwde computer, in gebruik genomen.
      • 20 september » Alfred Hershey en Martha Chase tonen aan dat DNA erfelijk materiaal bevat.
      • 3 oktober » Het Britse leger test in Australië zijn eerste atoombom.
      • 31 oktober » Ontploffing allereerste waterstofbom op het atol Eniwetok (VS-tijdsrekening).
      • 19 december » Koningin Juliana onthult het monument De Dokwerker in Amsterdam.
    • De temperatuur op 12 juli 1992 lag tussen 14,5 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Frankrijk stuurt een compagnie parachutisten, circa 120 man, naar de Tsjadische hoofdstad Ndjamena ter versterking na aanhoudende gewelddadigheden in de stad, die door de autoriteiten worden verklaard als poging tot staatsgreep door ontevreden militairen.
      • 1 juni » Kazachstan en Turkmenistan spelen de eerste voetbalinterland uit de geschiedenis van beide voormalige Sovjet-republieken. Het onderlinge duel eindigt in een 1-0-overwinning voor Kazachstan.
      • 23 juli » Abchazië verklaart zich onafhankelijk van Georgië.
      • 1 augustus » Sprinter Frankie Fredericks eindigt achter Linford Christie als tweede in de finale van de 100 meter bij de Olympische Spelen van Barcelona en wint daardoor de allereerste olympische medaille ooit voor zijn vaderland Namibië.
      • 11 oktober » Bemiddelaars van de Verenigde Naties vliegen naar UNITA-leider Jonas Savimbi om een opleving van de burgeroorlog in Angola te voorkomen. Ze namen die stap nadat bij zware gevechten tussen UNITA en militairen in de hoofdstad Luanda vijf doden waren gevallen
      • 20 december » De verboden protestantse paramilitaire groepering Ulster Volunteer Force schiet een katholieke man dood in zijn huis in Belfast. Volgens de groep was de man lid van het eveneens verboden Ierse Republikeinse Leger (IRA).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1902 » Erik Erikson, Duits psycholoog († 1994)
    • 1906 » Eivar Widlund, Zweeds voetballer († 1968)
    • 1906 » Johan te Slaa, Nederlands acteur († 1980)
    • 1906 » Léon Degrelle, Belgisch fascistisch politicus († 1994)
    • 1910 » David Rose, Amerikaans componist, arrangeur, songwriter, pianist en orkestleider († 1990)
    • 1914 » Joeri Andropov, Russisch partijleider van de Sovjet-Unie († 1984)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smetsers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smetsers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smetsers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smetsers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Schenkeveld, "Stamboom Schenkeveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schenkeveld/I5462.php : benaderd 31 januari 2026), "Petrus Wilhelmus Smetsers (1906-1992)".