Stamboom Schenkeveld » Johanna Antonia Krooswijk (± 1898-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Antonia Krooswijk 


Gezin van Johanna Antonia Krooswijk

Zij is getrouwd met Abraham David Jacobus Schaareman.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1923 te Delft, Zuid-Holland, Nederland.

Datum: Bron: BS Huwelijk, Stadsarchief Delft, archief 0015, reg nr 00272, akte nr 340

Notities over Johanna Antonia Krooswijk

Bron: BS Overlijden, Stadsarchief delft, archief 0015, reg nr 00669, akte nr 337; wordt genoemd als partner van overledene

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Antonia Krooswijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Antonia Krooswijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Antonia Krooswijk

Johanna Antonia Krooswijk
± 1898-????

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 november 1923 lag tussen 1,2 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).

Over de familienaam Krooswijk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Schenkeveld, "Stamboom Schenkeveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schenkeveld/I3436.php : benaderd 19 januari 2026), "Johanna Antonia Krooswijk (± 1898-????)".