Stamboom Schenkeveld » Jan Lodder (1932-2012)

Persoonlijke gegevens Jan Lodder 


Gezin van Jan Lodder

Hij is getrouwd met Agnes Maria Theresia Schenkeveld.

na huwelijk gaan wonen in Terneuzen, Zuidlandstraat 101 (hier is Simone geboren), verhuisd naar Sas van Gent, Beneluxlaan 33 (daar is Arthur in ziekenhuis geboren), verhuisd naar Gouda, verhuisd, naar Rotterdam, Borgschatelaan 46 (drogisterij), verhuisd naar Oudenbosch, Metanalaan 12, (heeft Simone op basisschool gezeten) (reisburea, kadowinkel), verhuisd naar Spanje, Javea, Costa Blanca (Arthur op Spaanse school gezeten), Agnes is eerst alleen teruggekomen naar Nederland en gaan wonen in Dordrecht, verhuisd naar Rotterdam, aan de Binnenrotte (blaaktoren, het potlood), verhuisd Oud-Gastel, verhuisd naar Achtmaal (voor opslag voor hun bedrijf Artimex; product Aromed), verhuisd naar Papendrecht, verhuisd naar Brecht, Belgie,verhuisd naar Roosendaal, Henri Dunantstraat (na overlijden Jan), verhuisd in zomer 2022 naar 4901 LD Oosterhout, Gasstraat 3. 06-25585747.

Zij zijn getrouwd op 3 april 1964 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.

Datum: Bron: Het vrije Volk 11-4-1964 en mondelinge infomratie Agnes Lodder-Schenkeveld d.d. 21-12-2022.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Woonachtig: -, Roosendaal,NB,NLD.

Woonachtig in het jaar 1980: Metanalaan 12, Oudega,FR,NLD.

Woonachtig in het jaar 2011: Vriendschapslaan 44, 2960, Brecht,BEL.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Lodder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Lodder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Lodder


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1932 lag tussen 1,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
  • De temperatuur op 3 april 1964 lag tussen 2,3 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
    • 6 april » De Pietà van Michelangelo verlaat voor het eerst sinds 1499 de Sint-Pietersbasiliek in Rome om te worden verscheept naar de Wereldtentoonstelling in New York.
    • 4 juni » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands, secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, tot titulair bisschop van Mauriana.
    • 21 juni » Spanje wint het EK voetbal door in de finale titelverdediger Sovjet-Unie met 2-1 te verslaan.
    • 12 oktober » Lancering van de Russische Voschod 1, eerste ruimtevlucht met een bemanning bestaande uit meer dan één persoon.
    • 28 november » Lancering van Mariner 4, het eerste ruimtetuig dat langs Mars vliegt.
  • De temperatuur op 18 november 2012 lag tussen -1,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 6,8 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Eerste Nederlandse Apple Store wordt geopend aan het Leidseplein in Amsterdam.
    • 30 maart » Rebellen van de MNLA bezetten de steden Kidal en Ansongo in Mali.
    • 1 mei » Na Argentinië heeft ook Bolivia een bedrijf genationaliseerd dat deels in Spaanse handen is: TDE, de belangrijkste elektriciteitstransporteur van het land.
    • 21 september » Het vermeende Facebook-feest Project X Haren in het Groningse Haren ontaardt in chaos en rellen.
    • 20 november » De presidenten van DR Congo en Rwanda komen in Oeganda bijeen voor spoedoverleg om de groeiende spanningen tussen de beide landen een halt toe te roepen. Rebellen van de M23-beweging hebben Goma, de hoofdstad van de Oost-Congolese provincie Noord-Kivu, ingenomen en naar verluidt krijgt de beweging steun van Rwanda.
    • 19 december » Park Geun-hye wordt verkozen tot eerste vrouwelijke president van Zuid-Korea.
  • De temperatuur op 23 november 2012 lag tussen 2,9 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 29 februari » Catherine De Bolle legt, als eerste vrouw ooit, de eed af als hoofd van de federale politie van België.
    • 13 maart » In een tunnel op de A9 in het Zwitserse Sierre verongelukt een Belgische bus met schoolkinderen die op de terugweg waren van sneeuwklassen. Er vallen 24 gewonden en 28 doden, waarvan 22 kinderen.
    • 19 oktober » Na 12 jaar genomineerd bij het Gouden Televizier-Ring Gala wint Het Klokhuis in 2012 een Gouden Stuiver.
    • 24 oktober » Een grote goudmijn in Zuid-Afrika ontslaat ongeveer 12.000 stakende arbeiders, die ondanks een ultimatum niet op hun werk zijn verschenen.
    • 5 november » In Nederland wordt het kabinet-Rutte II beëdigd als opvolger van kabinet-Rutte I, na de Tweede Kamerverkiezingen van 12 september 2012 en de daaropvolgende kabinetsformatie.
    • 28 november » Syrische Burgeroorlog - Bij aanslagen met twee autobommen in een wijk van de Syrische hoofdstad Damascus vallen minstens 34 doden en meer dan 80 gewonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lodder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lodder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lodder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lodder (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Schenkeveld, "Stamboom Schenkeveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schenkeveld/I155.php : benaderd 5 maart 2026), "Jan Lodder (1932-2012)".