Stamboom Schenkeveld » Theodorus Petrus Maria "Theodor" Schenkeveld (1898-????)

Persoonlijke gegevens Theodorus Petrus Maria "Theodor" Schenkeveld 

Bron 1

Gezin van Theodorus Petrus Maria "Theodor" Schenkeveld

Hij is getrouwd met Elin Victoria Johnson.

Zij zijn getrouwd op 24 oktober 1927 te Winnipeg, Manitoba, Canada, hij was toen 29 jaar oud.

Datum: Holy Trinity Church

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Theodorus Petrus Maria "Theodor" Schenkeveld

Theodorus is op 3-4-1924 met de SS Amsterdam vertrokken naar Winnipeg, Manitoba. Passagierrslijst opgenomen in digitaal familiearchief.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Petrus Maria "Theodor" Schenkeveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Petrus Maria "Theodor" Schenkeveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Petrus Maria Schenkeveld

Theodorus Petrus Maria Schenkeveld
1898-????

1927

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Theodorus Petrus Maria "Theodor" Schenkeveld



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 augustus 1898 lag rond de 18,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 24 oktober 1927 lag tussen 4,0 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
      • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
      • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schenkeveld


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Schenkeveld, "Stamboom Schenkeveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schenkeveld/I1248.php : benaderd 1 februari 2026), "Theodorus Petrus Maria "Theodor" Schenkeveld (1898-????)".