Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting » Hemmegien Metta Bekkering (1908-)

Persoonlijke gegevens Hemmegien Metta Bekkering 


Gezin van Hemmegien Metta Bekkering

Zij is getrouwd met Hendrik Alting.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1933 te Wildervank, zij was toen 25 jaar oud.


Tijdbalk Hemmegien Metta Bekkering

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hemmegien Metta Bekkering

Jan Bekkering
1834-1913
Mettje Hoberg
1836-1912

Hemmegien Metta Bekkering
1908-

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 februari 1908 lag tussen 0,8 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
      • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
      • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
      • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
      • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
      • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
    • De temperatuur op 13 mei 1933 lag tussen 0,1 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
      • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
      • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
      • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
      • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1900 » George Seferis, Grieks dichter en Nobelprijswinnaar († 1971)
    • 1901 » Florence Green, de laatste overlevende veteraan van de Eerste Wereldoorlog († 2012)
    • 1902 » Allard Oosterhuis, Nederlands verzetsstrijder tijdens WOII († 1967)
    • 1904 » Havank, Nederlands schrijver († 1964)
    • 1912 » Pierre Jaminet, Frans wielrenner († 1968)
    • 1914 » Perry Grimm, Amerikaans autocoureur († 1971)

    Over de familienaam Bekkering


    De publicatie Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting is opgesteld door Henk Scheltens (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Scheltens, "Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens-grade/I14363.php : benaderd 12 februari 2026), "Hemmegien Metta Bekkering (1908-)".