Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting » Dirk van den Ouden (1916-1991)

Persoonlijke gegevens Dirk van den Ouden 


Gezin van Dirk van den Ouden


Tijdbalk Dirk van den Ouden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk van den Ouden

Johanna Kole
1837-????

Dirk van den Ouden
1916-1991


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 januari 1916 lag tussen 5,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
    • De temperatuur op 4 januari 1991 lag tussen 4,5 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 10 april » In de West-Afrikaanse staat Togo raken opnieuw duizenden jongeren slaags met de politie. Zij eisen hervormingen en het aftreden van president Étienne Eyadéma.
      • 12 juni » 120 miljoen Russen kiezen Boris Jeltsin als nieuwe president.
      • 25 juni » De Joegoslavische deelrepublieken Slovenië en Kroatië roepen de onafhankelijkheid uit.
      • 28 juni » Paus Johannes Paulus II creëert 22 nieuwe kardinalen, onder wie de Australische oud-nuntius in Nederland Edward Idris Cassidy.
      • 27 juli » In de Bulgaarse kerncentrale van Kozlodoej worden opnieuw radioactieve lekkages ontdekt.
      • 7 september » Ronald Venetiaan gekozen tot president van Suriname.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Ouden


    De publicatie Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting is opgesteld door Henk Scheltens (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Scheltens, "Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens-grade/I1395.php : benaderd 11 maart 2026), "Dirk van den Ouden (1916-1991)".