Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting » Douwe Pieter Willem Faber (1912-)

Persoonlijke gegevens Douwe Pieter Willem Faber 


Gezin van Douwe Pieter Willem Faber

Hij is getrouwd met Sjoukje Westerhof.

Zij zijn getrouwd op 14 juli 1932 te Groningen, hij was toen 19 jaar oud.


Tijdbalk Douwe Pieter Willem Faber

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Douwe Pieter Willem Faber

Romke Faber
1884-????

Douwe Pieter Willem Faber
1912-

1932

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 december 1912 lag tussen 3,3 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 1,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
      • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
      • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
    • De temperatuur op 14 juli 1932 lag tussen 16,3 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
      • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
      • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
      • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
      • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
      • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Faber

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Faber.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Faber.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Faber (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting is opgesteld door Henk Scheltens (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Scheltens, "Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens-grade/I12693.php : benaderd 16 januari 2026), "Douwe Pieter Willem Faber (1912-)".