Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting » Albert Hoekman (1830-????)

Persoonlijke gegevens Albert Hoekman 

  • Hij is geboren in het jaar 1830.

Gezin van Albert Hoekman

Hij is getrouwd met Hindrikje Eising.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Willem Hoekman  1863-1932 

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Hoekman

Albert Hoekman
1830-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hoekman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoekman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoekman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoekman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting is opgesteld door Henk Scheltens (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Scheltens, "Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens-grade/I10217.php : benaderd 22 januari 2026), "Albert Hoekman (1830-????)".