Stamboom Scheepers » Jacobus Albertus Theodorus Godron (1812-1884)

Persoonlijke gegevens Jacobus Albertus Theodorus Godron 

  • Hij is geboren in het jaar 1812 in velp.
  • Beroep: hoofdonderwijzer huisonderwijzer.
  • Hij is overleden op 12 mei 1884 in velp, hij was toen 72 jaar oud.
  • Een kind van Theodorus Godron en Johanna Bleumink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 juli 2009.

Gezin van Jacobus Albertus Theodorus Godron

(1) Hij is getrouwd met Jenneke Diepenhorst.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1836 te rozendaal, hij was toen 24 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Aleida Hendrika Margaretha Reinira Engberdina aalders.

Zij zijn getrouwd op 1 november 1864 te Rheden, hij was toen 52 jaar oud.

weduwnaar van Jenneke Diepenhorst

Kind(eren):



Tijdbalk Jacobus Albertus Theodorus Godron

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Albertus Theodorus Godron

Jacobus Albertus Theodorus Godron
1812-1884

(1) 1836
(2) 1864

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1864 lag rond de 8,0 °C. De winddruk was 5.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 25 juni » In Den Haag wordt de eerste tramlijn in Nederland, een paardentram, geopend.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
  • De temperatuur op 12 mei 1884 lag rond de 17,7 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Godron

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Godron.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Godron.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Godron (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Scheepers is opgesteld door C. Scheepers (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C. Scheepers, "Stamboom Scheepers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-scheepers/I5362.php : benaderd 12 maart 2026), "Jacobus Albertus Theodorus Godron (1812-1884)".