Stamboom Scharleman » Stanislawa Schneider (1883-1954)

Persoonlijke gegevens Stanislawa Schneider 


Gezin van Stanislawa Schneider

Zij is getrouwd met Adelbert Lewandowski.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johann Lewandowski  1905-1993

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stanislawa Schneider?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stanislawa Schneider

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stanislawa Schneider

Stanislawa Schneider
1883-1954



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1954 lag tussen 10,2 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
    • 11 april » In België worden verkiezingen gehouden voor een nieuwe samenstelling van Kamer en Senaat.
    • 6 juni » Standard Luik wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RC Mechelen KM in de finale met 3-1 te verslaan.
    • 29 september » Het CERN wordt opgericht.
    • 20 oktober » Hoofdcommissaris H.A.J.G. Kaasjager van Amsterdam lanceert het plan een flink deel van de grachten te dempen om van het parkeerprobleem af te komen.
    • 1 november » Benoeming van Giovanni Battista Montini tot aartsbisschop van Milaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schneider


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Freek Scharleman, "Stamboom Scharleman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-scharleman/I8828.php : benaderd 6 februari 2026), "Stanislawa Schneider (1883-1954)".