Stamboom Schans » Jan Willem HENGEVELD (± 1853-1930)

Persoonlijke gegevens Jan Willem HENGEVELD 


Gezin van Jan Willem HENGEVELD

(1) Hij is getrouwd met Johanna Geertruid SEESINK.

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1878 te Gendringen, Gelderland, NL.Bron 1

aktenr.: 11

(2) Hij is getrouwd met Hendrika Grada RUESINK.

Zij zijn getrouwd op 3 april 1890 te Gendringen, Gelderland, NL.Bron 1

aktenr.: 6

Kind(eren):

  1. HENGEVELD  1891
  2. HENGEVELD  1894
  3. HENGEVELD  1895
  4. HENGEVELD  1896

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Willem HENGEVELD?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Willem HENGEVELD

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Willem HENGEVELD

Derk Hendrik HENGEVELD
± 1788-± 1845

Jan Willem HENGEVELD
± 1853-1930

(1) 1878
(2) 1890
HENGEVELD
1891-1891
HENGEVELD
1894-1894
HENGEVELD
1895-1895
HENGEVELD
1896-1896

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 april 1890 lag rond de 10,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
      • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 23 november 1930 lag tussen 5,0 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
      • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
      • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
      • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam HENGEVELD


    De publicatie Stamboom Schans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Schans, "Stamboom Schans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schans/I7458.php : benaderd 24 januari 2026), "Jan Willem HENGEVELD (± 1853-1930)".