Stamboom Schans » Bernardina Johanna Theodora DALES (± 1891-1929)

Persoonlijke gegevens Bernardina Johanna Theodora DALES 


Gezin van Bernardina Johanna Theodora DALES

Zij is getrouwd met Gerhard de ROOIJ.

Zij zijn getrouwd rond 1915.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardina Johanna Theodora DALES?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardina Johanna Theodora DALES

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardina Johanna Theodora DALES

Herman DALES
± 1838-????
Johan DALES
± 1865-????

Bernardina Johanna Theodora DALES
± 1891-1929

± 1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 maart 1929 lag tussen -4,0 °C en 1,1 °C en was gemiddeld -1,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
      • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
      • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
      • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
      • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
      • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam DALES

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DALES.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DALES.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DALES (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Schans, "Stamboom Schans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schans/I7027.php : benaderd 8 januari 2026), "Bernardina Johanna Theodora DALES (± 1891-1929)".