Stamboom Schans » Robert William HOOGSTEEN (1914-)

Persoonlijke gegevens Robert William HOOGSTEEN 


Gezin van Robert William HOOGSTEEN

Hij had een relatie met (Niet openbaar).

De relatie startte


Notities over Robert William HOOGSTEEN

Bishop & Rietsma Connections - Netherlands to Michigan Ronald Rietsma

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Robert William HOOGSTEEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Robert William HOOGSTEEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Robert William HOOGSTEEN

Grietje KLOK
1856-1939

Robert William HOOGSTEEN
1914-????


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Robert William HOOGSTEEN



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 augustus 1914 lag tussen 10,7 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
      • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
      • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » Ben Hogan, Amerikaans golfer († 1997)
    • 1912 » Max Croiset, Nederlands acteur, regisseur, toneelschrijver en voordrachtskunstenaar († 1993)
    • 1913 » Fred Davis, Engels snookerspeler († 1998)
    • 1913 » Makarios III van Cyprus, Grieks-Cypriotisch geestelijke en staatsman († 1977)
    • 1913 » Piet Brons, Nederlands politicus († 2003)
    • 1914 » Luis Mariano, Spaans (Baskisch) zanger († 1970)

    Over de familienaam HOOGSTEEN


    De publicatie Stamboom Schans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Schans, "Stamboom Schans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schans/I662.php : benaderd 5 januari 2026), "Robert William HOOGSTEEN (1914-)".