Stamboom Schans » Lambertus SCHANS (1907-)

Persoonlijke gegevens Lambertus SCHANS 


Gezin van Lambertus SCHANS

Hij is getrouwd met Catharina Henriëtte MÜLLER.

Zij zijn getrouwd op 31 januari 1934 te Amsterdam, Noord-Holland, NL, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Documenttype BS Huwelijk
Erfgoedinstelling Noord-Hollands Archief
Plaats instelling Haarlem
Collectiegebied Noord-Holland
Archief 358.6
Registratienummer 3481
Aktenummer Reg. 6 fol. 26
Registratiedatum 31-01-1934
Akteplaats Amsterdam
Collectie burgerlijke stand van de gemeente Amsterdam, Archiefdeel van (dubbele) registers van huwelijken v...
Boek Huwelijksakten van de gemeente Amsterdam, 1934

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus SCHANS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lambertus SCHANS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus SCHANS

Roelof SCHANS
1831-1877
Grietje KNOL
1833-1906
Harm SCHANS
1876-1970

Lambertus SCHANS
1907-????

1934

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Lambertus SCHANS



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Wie Was Wie

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 maart 1907 lag tussen -1,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 31 januari 1934 lag tussen 0,4 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 3,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
      • 13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
      • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
      • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
      • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SCHANS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SCHANS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SCHANS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SCHANS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Schans, "Stamboom Schans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schans/I1634.php : benaderd 9 januari 2026), "Lambertus SCHANS (1907-)".