Stamboom Schans » Hendrika Wesselina ROMP (1852-1927)

Persoonlijke gegevens Hendrika Wesselina ROMP 


Gezin van Hendrika Wesselina ROMP

Zij is getrouwd met Gerrit ROSIER.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1876 te Gendringen, Gelderland, NL, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Christiaan ROSIER  1877-1928 
  2. Willem ROSIER  1878-????
  3. Willem ROSIER  1879-1929 
  4. Lina ROSIER  1880-1880
  5. Gerrit ROSIER  1881-1882
  6. Johan ROSIER  1882-???? 


Notities over Hendrika Wesselina ROMP

Op 24-08-1876 was Hendrika Wesselina Romp 24 jaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Wesselina ROMP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Wesselina ROMP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Wesselina ROMP


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Toegangnr.: 0207. Inventarisnr.: 4745, Gemeente Gendringen, Soort akte: Huwelijksakte, Nummer 30, Datum: 24-08-1876
  2. www.wiewaswie
  3. Toegangnr.: Inventarisnr.: 4745, Gemeente Gendringen, Soort akte: Huwelijksakte, Nummer: 30, Datum: 24-08-1876

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 augustus 1876 lag rond de 18,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 43%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
  • De temperatuur op 27 januari 1927 lag tussen 1,3 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam ROMP

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ROMP.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ROMP.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ROMP (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Schans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Schans, "Stamboom Schans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schans/I1394.php : benaderd 23 februari 2026), "Hendrika Wesselina ROMP (1852-1927)".