De temperatuur op 7 juli 1922 lag tussen 9,3 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 12,8 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
Trouwdag 21 augustus 1946
De temperatuur op 21 augustus 1946 lag tussen 10,7 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
17 januari » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties komt in Londen voor het eerst bijeen.
22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
5 mei » De eerste Nationale Bevrijdingsdag.
20 september » Eerste Filmfestival van Cannes.
19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
Dag van overlijden 25 april 1999
De temperatuur op 25 april 1999 lag tussen 6,9 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
10 januari » De Nederlandse darter Raymond van Barneveld wint in Frimley Green zijn tweede Embassy (tegenwoordig Lakeside), het wereldkampioenschap darts van de British Darts Organisation.
14 januari » De Europese Commissie komt gehavend uit een vertrouwensstemming in het Europees Parlement, gehouden omwille van het in opspraak komen van de commissarissen Édith Cresson en Manuel Marin. Men besluit een 'Comité van Wijzen' op te richten.
10 juli » De Colombiaanse regering stelt een avondklok in na het oplaaien van het geweld tussen de linkse rebellenbeweging FARC en het nationale leger.
30 augustus » De inwoners van Oost-Timor stemmen voor onafhankelijkheid van Indonesië in een referendum.
1 december » Het Werelderfgoedcomité van de UNESCO voegt 24 Vlaamse en 6 Waalse belforten toe aan de Werelderfgoedlijst.
31 december » Hama Amadou wordt premier van Niger.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Frits Arink, "Stamboom Schackman-Arink-Tel-Keijzer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schackman/I368.php : benaderd 17 oktober 2026), "Johanna i Helleman (1922-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.