Stamboom Schackman-Arink-Tel-Keijzer » Petronella van de Kleine Mulder (1797-1859)

Persoonlijke gegevens Petronella van de Kleine Mulder 

  • Zij is geboren in het jaar 1797.
  • Zij is overleden in het jaar 1859, zij was toen 62 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 juli 2021.

Gezin van Petronella van de Kleine Mulder

Zij is getrouwd met Johannes Peter Ebben.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella van de Kleine Mulder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella van de Kleine Mulder

Petronella van de Kleine Mulder
1797-1859



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Kleine Mulder


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frits Arink, "Stamboom Schackman-Arink-Tel-Keijzer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schackman/I2992.php : benaderd 29 december 2025), "Petronella van de Kleine Mulder (1797-1859)".