Stamboom Schackman-Arink-Tel-Keijzer » Cornelis Anthonius "Cor" Keijzer (1903-1958)

Persoonlijke gegevens Cornelis Anthonius "Cor" Keijzer 


Gezin van Cornelis Anthonius "Cor" Keijzer

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Oostdam.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1930 te Noordwijkerhout, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Anthonius "Cor" Keijzer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Anthonius "Cor" Keijzer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Anthonius Keijzer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijden, Overlijdensakten 1956-1960, akte nr. 60
    2. BS Huwelijksakten 1921-1930, akte nr. 22

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 september 1903 lag tussen 5,8 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
      • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
      • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
      • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
    • De temperatuur op 25 juni 1930 lag tussen 8,7 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
      • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
      • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
      • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • De temperatuur op 1 augustus 1958 lag tussen 9,8 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Verdrag van Rome treedt in werking.
      • 22 januari » Resolutie 127 Veiligheidsraad Verenigde Naties betreffende het Arabisch-Israëlisch conflict wordt aangenomen.
      • 26 juli » Als negenjarige prins wordt Charles tot Prins van Wales benoemd.
      • 31 oktober » Definitief einde Gooische Stoomtram.
      • 4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.
      • 10 november » Sam Cooke en Lou Rawls raken gewond tijdens een auto-ongeluk in de buurt van Marion, Arkansas, waarbij de chauffeur van hun auto om het leven komt.
    • De temperatuur op 5 augustus 1958 lag tussen 14,7 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Venezuela begint een opstand tegen het regime van president Marcos Pérez Jiménez.
      • 5 februari » De Amerikaanse luchtmacht verliest een atoombom voor de kust van Georgia, de bom is nog steeds niet teruggevonden.
      • 18 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,5.
      • 18 maart » Het Atomium in Brussel wordt voltooid. De enorme uitvergroting van een ijzerkristal moest dienen als de blikvanger op de wereldtentoonstelling (Expo 58) van dat jaar.
      • 15 juli » 5.000 Amerikaanse soldaten landen in Beiroet, om de pro-Westerse regering van Libanon te beschermen.
      • 21 juli » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Cardiff haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,4.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Keijzer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijzer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijzer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijzer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frits Arink, "Stamboom Schackman-Arink-Tel-Keijzer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schackman/I2299.php : benaderd 16 oktober 2026), "Cornelis Anthonius "Cor" Keijzer (1903-1958)".