Stamboom Sas » Frank Dijkshoorn (1902-1935)

Persoonlijke gegevens Frank Dijkshoorn 


Gezin van Frank Dijkshoorn

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frank Dijkshoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frank Dijkshoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frank Dijkshoorn

Frank Dijkshoorn
1902-1935


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 november 1902 lag tussen 1,8 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (16%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • De temperatuur op 26 januari 1935 lag tussen -0,2 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
      • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
      • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
      • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
      • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dijkshoorn


    De publicatie Stamboom Sas is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van Ekelenburg, "Stamboom Sas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sas/I229.php : benaderd 9 januari 2026), "Frank Dijkshoorn (1902-1935)".