Stamboom Sarbach » Franciscus van Deursen

Persoonlijke gegevens Franciscus van Deursen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 februari 2013.

Gezin van Franciscus van Deursen

Hij is getrouwd met Jacoba Teurcken.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1745 te Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):

  1. Ida van Deursen  1747-1812 


Notities over Franciscus van Deursen

Bruidegom Franciscus van Deursen ,






Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus van Deursen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus van Deursen

Franciscus van Deursen
????-

1745

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



De publicatie Stamboom Sarbach is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Sarbach, "Stamboom Sarbach", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sarbach/I298.php : benaderd 24 januari 2026), "Franciscus van Deursen".