Stamboom Saenen en verwanten » Anna Maria van Sprengel (1780-????)

Persoonlijke gegevens Anna Maria van Sprengel 

  • Zij is geboren in het jaar 1780.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 juli 2013.

Gezin van Anna Maria van Sprengel

Zij is getrouwd met Jean Baptiste Vleugels.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1808 te Geel, 2440, België, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria van Sprengel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Sprengel


De publicatie Stamboom Saenen en verwanten is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Saenen, "Stamboom Saenen en verwanten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-saenen/I7808.php : benaderd 28 januari 2026), "Anna Maria van Sprengel (1780-????)".