Stamboom Saenen en verwanten » Josephus Boonen (1848-1921)

Persoonlijke gegevens Josephus Boonen 


Gezin van Josephus Boonen

Hij is getrouwd met Maria Virginia van Houdt.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1876 te Engsbergen, 3980, Tessenderlo, België, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ludovica Louisa Boonen  1878-???? 
  2. Alfons Boonen  1880-1964
  3. Benedictus Boonen  1882-????
  4. Maria Veronica Boonen  1885-1976 
  5. Arthurus Boonen  1887-1981
  6. Frans Boonen  1890-1890
  7. Emile Boonen  1891-????


Notities over Josephus Boonen

1 _UPD 07 FEB 2007 19:25:00 GMT+1
2 _UID C0637423-FAF3-4A62-8E11-9A91BD6169A9
2 _UID 26D490E5-A9D1-458C-A79D-4A9B17B4D8C9
1 _UID E630321D-8C7E-43A9-9F86-022F01B38F12
BIRT: RIN MH:IF9371
DEAT: RIN MH:IF9372

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Boonen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Boonen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Boonen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1876 lag rond de 13,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.

Over de familienaam Boonen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boonen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boonen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boonen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Saenen en verwanten is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Saenen, "Stamboom Saenen en verwanten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-saenen/I36026.php : benaderd 31 januari 2026), "Josephus Boonen (1848-1921)".