Stamboom van de familie Rutgers » Jakobus Tonkes (1866-1962)

Persoonlijke gegevens Jakobus Tonkes 


Gezin van Jakobus Tonkes

Hij is getrouwd met Gesiena Jager.

Zij zijn getrouwd op 19 februari 1908 te Meeden, hij was toen 41 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jakobus Tonkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jakobus Tonkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jakobus Tonkes

Frouwe Kuper
1838-1932

Jakobus Tonkes
1866-1962

1908

Gesiena Jager
1879-1960


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 november 1866 lag rond de 5,1 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
      • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
      • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
      • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
    • De temperatuur op 19 februari 1908 lag tussen 0,8 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
      • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
      • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    • De temperatuur op 7 april 1962 lag tussen 2,4 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 7,0 mm neerslag gedurende 10,9 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Wilt Chamberlain behaalt het record van de meeste punten gescoord in één wedstrijd in de NBA met een aantal van 100 punten voor de Philadelphia Warriors tegen de New York Knicks
      • 10 maart » Oprichting van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Zuid-Korea met drie aartsbisdommen en acht bisdommen.
      • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
      • 31 juli » Om 23:59 stopt zeezender Radio Mercur met haar officiële programma's, omdat de Scandinavische landen de volgende dag de antizeezenderwet in werking laten treden.
      • 5 oktober » 'Love Me Do' van de Beatles komt uit, hun eerste hit.
      • 9 oktober » Oeganda wordt een republiek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tonkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tonkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tonkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tonkes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom van de familie Rutgers is opgesteld door Henk Rutgers.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Rutgers, "Stamboom van de familie Rutgers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rutgers/I4892.php : benaderd 31 januari 2026), "Jakobus Tonkes (1866-1962)".