Stamboom van de familie Rutgers » Hinderika Kristina Tonkens (1895-????)

Persoonlijke gegevens Hinderika Kristina Tonkens 

  • Zij is geboren in het jaar 1895 in Veendam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2006.

Gezin van Hinderika Kristina Tonkens

Zij is getrouwd met Albertus Jakobus Weishaupt.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1921 te Veendam, zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hinderika Kristina Tonkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Tonkens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tonkens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tonkens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tonkens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom van de familie Rutgers is opgesteld door Henk Rutgers.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Rutgers, "Stamboom van de familie Rutgers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rutgers/I4874.php : benaderd 15 maart 2026), "Hinderika Kristina Tonkens (1895-????)".