Stamboom van de familie Rutgers » Pieter Hilbertus van Linge (1876-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Hilbertus van Linge 

  • Hij is geboren in het jaar 1876 in Veendam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2006.

Gezin van Pieter Hilbertus van Linge

Hij is getrouwd met Annechine Henriette Wilkens.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1904 te Veendam, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Hilbertus van Linge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Linge


De publicatie Stamboom van de familie Rutgers is opgesteld door Henk Rutgers.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Rutgers, "Stamboom van de familie Rutgers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rutgers/I2775.php : benaderd 7 februari 2026), "Pieter Hilbertus van Linge (1876-????)".