Stamboom Ruiter, v. Leeuwen, Vertelman » Petronella Roskam (± 1854-1918)

Persoonlijke gegevens Petronella Roskam 

  • Zij is geboren rond 1854 in Wimmenum.
  • Zij is overleden in het jaar 1918.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 november 2018.

Gezin van Petronella Roskam

Zij is getrouwd met Tamis Ruiter.

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1873 te Egmond Binnen.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Roskam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Roskam

Petronella Roskam
± 1854-1918

1873

Tamis Ruiter
1843-1910


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 februari 1873 lag rond de 3,8 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.

Over de familienaam Roskam

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roskam.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roskam.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roskam (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T. Nolet, "Stamboom Ruiter, v. Leeuwen, Vertelman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ruiter/I207.php : benaderd 10 januari 2026), "Petronella Roskam (± 1854-1918)".