Stamboom Roubos » Carel Frederik van der Bult (1877-1949)

Persoonlijke gegevens Carel Frederik van der Bult 

Bronnen 1, 2

Gezin van Carel Frederik van der Bult

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth Kuhlman.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1902 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 3

getuige: Cornelis Kleis Lanting, 35 jaar, ambtenaar, Albert Johannes Imcken, 57 jaar, Jan Schubant, 57 jaar, Ludowicus Johannes Libent, 46 jaar, allen bode
Datum: De vader van de bruidegom was overleden.
Afkondiging 26-1-1902

(2) Hij is getrouwd met Alida Kuhlman.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1932 te Zandvoort, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 55 jaar oud.Bron 4

Datum: De bruidegom was weduwnaar van Elisabeth Kuhlman.
De ouders van het bruidspaar waren overleden.
Afkondiging 12-11-1932
Jan Willem Moren was hierbij getuige.
Elisabeth van Urk was hierbij getuige.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carel Frederik van der Bult?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Carel Frederik van der Bult

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Carel Frederik van der Bult

Jacob Moren
1797-????

Carel Frederik van der Bult
1877-1949

(1) 1902
(2) 1932

Alida Kuhlman
1889-1965


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijdensregister Zandvoort, BSOZandvoort, 85, 31 oktober 1949
    2. BS Geboorteregister Amsterdam, BSGAmsterdam, 5447, 26 juni 1877
    3. (Niet openbaar)
    4. BS Huwelijksregister Zandvoort, BSHZandvoort, 51, 24 november 1932

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 juni 1877 lag rond de 12,2 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
      • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
      • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
      • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
    • De temperatuur op 24 november 1932 lag tussen 3,6 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
      • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
      • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    • De temperatuur op 27 oktober 1949 lag tussen 3,6 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 15,4 mm neerslag gedurende 6,1 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 5 mei » Tien Europese landen stellen de Raad van Europa in, de eerste stap op weg naar een verenigd Europa.
      • 2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
      • 28 september » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Cúcuta Deportivo.
      • 1 oktober » Mao Zedong roept te Peking officieel de Volksrepubliek China uit.
      • 26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.
      • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Bult


    De publicatie Stamboom Roubos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Roubos, "Stamboom Roubos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos/I9309.php : benaderd 10 januari 2026), "Carel Frederik van der Bult (1877-1949)".