Stamboom Roubos » Hendrikus Schreuders (1903-)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Schreuders 

Bron 1

Gezin van Hendrikus Schreuders

(1) Hij is getrouwd met Jaapje van Berge.

Zij zijn getrouwd op 27 maart 1924 te Zaandam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Datum: De vader van de bruidegom was overleden.
Afkondiging 15-3-1924
Abraham Veldhoven was hierbij getuige.
Wouter Kuijper was hierbij getuige.

Het echtpaar is gescheiden 27 juli 1943 te Haarlem, Noord-Holland, Nederland.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Jaapje van Berge.

Zij zijn getrouwd op 21 december 1944 te Zaandam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 41 jaar oud.Bron 3

Datum: De bruidegom één maal gescheiden van Jaapje van Berge.
De vader van de bruidegom was overleden.
De bruid één maal gescheiden van Hendrikus Schreuders.
Afkondiging 9-12-1944
Marijtje Weijman was hierbij getuige.
Dirk Frederik Heidenrijk was hierbij getuige.

Het echtpaar is gescheiden 17 juli 1963 te Zaandam, Noord-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Schreuders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Schreuders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Schreuders

Hendrikus Schreuders
1903-

(1) 1924
(2) 1944

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Hendrikus Schreuders



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 april 1903 lag tussen 0,5 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (65%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 21 december 1944 lag tussen 2,6 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportivo Pereira.
      • 19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
      • 10 juni » In het Franse dorp Oradour-sur-Glane worden bijna alle inwoners (642) afgeslacht door het eerste regiment 'Der Führer' van de 2. SS-Panzer-Division Das Reich.
      • 20 juli » Bomaanslag van kolonel Claus Schenk Graf von Stauffenberg op het leven van Adolf Hitler mislukt.
      • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
      • 28 december » Oprichting van de sociale zekerheid in België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schreuders


    De publicatie Stamboom Roubos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Roubos, "Stamboom Roubos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos/I5574.php : benaderd 7 januari 2026), "Hendrikus Schreuders (1903-)".