Stamboom Roubos » Aagje Theodora Hoeke (1909-1909)

Persoonlijke gegevens Aagje Theodora Hoeke 

Bronnen 1, 2

Gezin van Aagje Theodora Hoeke

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aagje Theodora Hoeke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aagje Theodora Hoeke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aagje Theodora Hoeke

Arie Hoeke
1851-????
Anna Wijnands
1877-1961

Aagje Theodora Hoeke
1909-1909


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Aagje Theodora Hoeke



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijdensregister De Werken en Sleeuwijk, BSODe Werken en Slee, 41, 6 december 1909
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 september 1909 lag tussen 10,0 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 7,1 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
      • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
      • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • De temperatuur op 3 december 1909 lag tussen 4,7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 7 Bft (harde wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
      • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
      • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1907 » John Lander, Brits roeier († 1941)
    • 1908 » Michael DeBakey, Amerikaans wetenschapper († 2008)
    • 1909 » Adriaan Kousemaker, Nederlands componist, muziekpedagoog, dirigent, organist en muziekuitgever († 1984)
    • 1909 » Dries Riphagen, Nederlands crimineel en collaborateur († 1973)
    • 1909 » Elia Kazan, Amerikaans filmregisseur († 2003)
    • 1910 » Jack Shea, Amerikaans schaatser († 2002)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hoeke

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoeke.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoeke.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoeke (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Roubos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Roubos, "Stamboom Roubos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos/I5486.php : benaderd 24 februari 2026), "Aagje Theodora Hoeke (1909-1909)".