Stamboom Roubos » Elizabet van den Baer (1767-1829)

Persoonlijke gegevens Elizabet van den Baer 

Bron 1

Gezin van Elizabet van den Baer

Zij is getrouwd (gerecht) met Antonius Swinkels.

Zij zijn op 22 oktober 1791 te Delft, Zuid-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.Bron 3

Datum: De bruidegom wonende Molsteeg
De bruid wonende Stadscingel buiten de Koepoort
Zij zijn getrouwd op 6 november 1791 te Delft, Zuid-Holland, Nederland.Bron 4

Ze zijn in de kerk getrouwd

Geloof: Nederduits Gereformeerd

Kind(eren):

  1. Johannes Swinkels  1787-????
  2. Cornelius Swinkels  1796-1849 
  3. Jacobus Swinkels  1798-????
  4. Antonij Swinkels  1803-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabet van den Baer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabet van den Baer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabet van den Baer

Elizabet van den Baer
1767-1829

1791

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijdensregister Schiedam, BSOSchiedam Nationaa, 43, 2 maart 1829
    2. Doopboek Aalst, DAalst, 33, 13 augustus 1767
    3. Trouwboek Delft, TDelftNH, 128, 22 oktober 1791
    4. Trouwboek Delft, TDelft, 98, 6 november 1791

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 november 1791 lag rond de 0,0 °C. Er was 26 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
      • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
      • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
      • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
      • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
      • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.
      • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.
    • De temperatuur op 2 maart 1829 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: betrokken winderig. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1829: Bron: Wikipedia
      • 4 maart » Andrew Jackson wordt beëdigd als 7e president van de Verenigde Staten.
      • 31 maart » Kardinaal Francesco Saverio Castiglioni wordt gekozen tot Paus Pius VIII.
      • 10 juni » Eerste Boat Race tussen de universiteiten van Oxford en Cambridge.
      • 29 september » Londens georganiseerde politiekorps gaat aan de slag. Zij worden later bekend als Scotland Yard.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Baer


    De publicatie Stamboom Roubos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Roubos, "Stamboom Roubos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos/I4768.php : benaderd 27 februari 2026), "Elizabet van den Baer (1767-1829)".