Stamboom Roubos » Jacob Roubos (1899-1955)

Persoonlijke gegevens Jacob Roubos 

Bronnen 1, 2

Gezin van Jacob Roubos

(1) Hij is getrouwd met Catharina Josephina Otto.

Zij zijn getrouwd.


(2) Hij is getrouwd met Maria Geertruida Fok.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1921 te Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.Bron 3

Datum: De moeder van de bruidegom was overleden.
Afkondiging 1-10-1921
Adrianus Smit was hierbij getuige.
Frederik Willem Carolus Schotel was hierbij getuige.

Kind(eren):

  1. Wout Roubos  1922-2007
  2. Andries Simon Roubos  1923-2012 
  3. Neeltje Roubos  1925-1929
  4. Jan Roubos  1927-1929
  5. (Niet openbaar)
  6. Jan Roubos  1932-2010
  7. Corrie Roubos  1935-2010
  8. (Niet openbaar)
  9. Meeuwis Roubos  1937-2003 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Roubos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Roubos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Roubos

Gerrit Roubos
1846-1920
Wouter Roubos
1868-1943

Jacob Roubos
1899-1955

(1) 
(2) 1921
Wout Roubos
1922-2007
Jan Roubos
1927-1929
Jan Roubos
1932-2010
Corrie Roubos
1935-2010

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacob Roubos



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorteregister Dubbeldam, BSGDubbeldam, 226, De vader kon niet schrijven, 20 oktober 1899
    2. BS Overlijdensregister Dordrecht, BSODordrecht, 235, 28 maart 1955
    3. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 oktober 1899 lag rond de 16,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
      • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • De temperatuur op 13 oktober 1921 lag tussen 7,7 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
    • De temperatuur op 25 maart 1955 lag tussen 4,3 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
      • 9 mei » In Machala, Ecuador wordt het Estadio 9 de Mayo officieel in gebruik genomen.
      • 17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
      • 11 juni » Tijdens de 24 uur van Le Mans komen 83 mensen om het leven nadat de auto van Pierre Levegh uit de baan raakt. Na het ongeluk wordt autosport verboden in Frankrijk, West-Duitsland en Zwitserland. Het verbod in Zwitserland bestaat nog steeds.
      • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
      • 24 november » De Fokker F27 Friendship maakt zijn eerste proefvlucht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Roubos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roubos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roubos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roubos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Roubos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Roubos, "Stamboom Roubos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos/I2974.php : benaderd 7 januari 2026), "Jacob Roubos (1899-1955)".