Stamboom Roubos » Teunis Pieter Roubos (1904-1966)

Persoonlijke gegevens Teunis Pieter Roubos 

Bronnen 1, 2

Gezin van Teunis Pieter Roubos

Hij is getrouwd met Geertje van der Wiel.

Zij zijn getrouwd op 28 september 1928 te De Werken en Sleeuwijk, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Datum: Afkondiging 15-9-1928
Frans Roubos was hierbij getuige.
Arie Pieter Elzelingen was hierbij getuige.

Kind(eren):

  1. N.N. Roubos  1928
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis Pieter Roubos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teunis Pieter Roubos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis Pieter Roubos

Arie Roubos
1821-1901
Frans Hakkers
1835-????

Teunis Pieter Roubos
1904-1966

1928
N.N. Roubos
1928-1928

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Teunis Pieter Roubos



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijdensregister Werkendam, BSOWerkendam, 3, 24 januari 1966
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 maart 1904 lag tussen 4,1 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 28 september 1928 lag tussen 4,3 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
      • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
      • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
    • De temperatuur op 22 januari 1966 lag tussen 0,6 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 14 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Antofagasta na een fusie tussen Unión Bellavista en Portuario Atacama.
      • 3 september » Eerste uitzending van de televisieserie Ja zuster, nee zuster.
      • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering (The Man Trap) van de Amerikaanse sciencefictionserie Star Trek.
      • 30 september » Het Britse protectoraat Beetsjoeanaland wordt onafhankelijk onder de naam Republiek Botswana.
      • 14 oktober » De Nederlandse politieke partij D66 wordt opgericht.
      • 15 oktober » Bisschopswijding van Theodorus Zwartkruis, Nederlands bisschop van Haarlem.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Roubos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roubos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roubos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roubos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Roubos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Roubos, "Stamboom Roubos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos/I2963.php : benaderd 11 januari 2026), "Teunis Pieter Roubos (1904-1966)".