Stamboom Roubos » Wilhelmina Annie "Mien" van Bolhuis (1905-1984)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Annie "Mien" van Bolhuis 


Gezin van Wilhelmina Annie "Mien" van Bolhuis

Zij is getrouwd met Willem Roubos.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1929 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Datum: De vader van de bruidegom was overleden.
Afkondiging 22-6-1929
Hendrik Dignis "Henk" Korstanje was hierbij getuige.
Nicolaas Willem van der Linden was hierbij getuige.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Annie "Mien" van Bolhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Annie "Mien" van Bolhuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Wilhelmina Annie "Mien" van Bolhuis

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Annie van Bolhuis

Wilhelmina Annie van Bolhuis
1905-1984

1929

Willem Roubos
1904-1983


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 maart 1905 lag tussen 1,0 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
  • De temperatuur op 3 juli 1929 lag tussen 11,6 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
  • De temperatuur op 6 april 1984 lag tussen 2,7 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 8 april » Elisa Waut wint de Rock Rally, een wedstrijd die georganiseerd wordt door het Vlaamse tijdschrift Humo.
    • 27 juni » Gastland Frankrijk wint in Parijs het EK voetbal door Spanje in de finale met 2-0 te verslaan.
    • 27 juni » Joop van Tijn en Max van Weezel, redacteuren van het opinieweekblad Vrij Nederland, ontvangen de Anne Vondelingprijs 1983 gekregen voor hun artikelen over de Nederlandse politiek in het algemeen en voor de door hen geschreven bijlage 'De Voorlichter' in het bijzonder.
    • 22 september » François Mitterrand en Helmut Kohl staan hand in hand op het slagveld van Verdun.
    • 11 oktober » Kathryn Sullivan is de eerste Amerikaanse vrouw die een ruimtewandeling maakt.
    • 16 oktober » Aan Desmond Tutu wordt de Nobelpijs voor de Vrede toegekend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Bolhuis


De publicatie Stamboom Roubos is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Roubos, "Stamboom Roubos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos/I1602.php : benaderd 11 januari 2026), "Wilhelmina Annie "Mien" van Bolhuis (1905-1984)".