Stamboom Roubos » Aletta Maria "Letta" Roubos (1912-2001)

Persoonlijke gegevens Aletta Maria "Letta" Roubos 

Bron 1

Gezin van Aletta Maria "Letta" Roubos

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aletta Maria "Letta" Roubos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aletta Maria "Letta" Roubos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Aletta Maria "Letta" Roubos

Voorouders (en nakomelingen) van Aletta Maria Roubos

Jan Roubos
1880-1940

Aletta Maria Roubos
1912-2001


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Aletta Maria "Letta" Roubos



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorteregister Vinkeveen en Waverveen, BSGVinkeveen en Wave, 12, 9 februari 1912

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 februari 1912 lag tussen 5,1 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • De temperatuur op 26 mei 2001 lag tussen 7,6 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (53%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 27 mei » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië verbetert in Hobart het wereldrecord op de 200 meter vrije slag van Pieter van den Hoogenband: van 1.45,35 tot 1.44,69.
      • 6 juni » Het Moldavisch voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit zijn geschiedenis. De ploeg verliest in Göteborg met 6-0 van Zweden, onder meer door vier treffers van aanvaller Henrik Larsson.
      • 14 september » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Almere City FC.
      • 30 september » Het Angolees voetbalelftal wint de vijfde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) Zimbabwe te verslaan.
      • 13 oktober » Oprichting van de Vlaamse partij N-VA.
      • 16 november » Nieuw wereldrecord voor Domino Day met 3.540.562 omgevallen stenen
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
    • 1905 » Preguinho, Braziliaans voetballer († 1979)
    • 1908 » Joaquim Fiúza, Portugees zeiler († 2010)
    • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)
    • 1914 » Pierre Wijnants, Belgisch aartsbisschop († 1978)
    • 1918 » Frederick Blassie (Classy), Amerikaans professioneel worstelaar († 2003)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Roubos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roubos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roubos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roubos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Roubos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Roubos, "Stamboom Roubos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roubos/I1398.php : benaderd 26 februari 2026), "Aletta Maria "Letta" Roubos (1912-2001)".