Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 november 2021.
De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.
Gezin van Margaretha Johanna Theodora Maria "Manita" Peters
De temperatuur op 15 juli 1963 lag tussen 13,1 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
17 maart » Op het Indonesische eiland Bali komt een vulkaan tot uitbarsting wat bijna 2000 Balinezen het leven kost.
15 mei » De Mercury MA-9 wordt gelanceerd met aan boord Gordon Cooper.
26 juni » John F. Kennedy spreekt tijdens een toespraak in West-Berlijn de beroemde woorden: "All free men, wherever they may live, are citizens of Berlin, and, therefore, as a free man, I take pride in the words 'Ich bin ein Berliner!'"
17 juli » In IJmuiden wordt voetbalclub Telstar opgericht na een fusie tussen VSV en Stormvogels.
31 augustus » De Hot Line tussen het Kremlin en het Witte Huis wordt in gebruik genomen.
22 december » Er ontstaat brand op het schip de Johan van Oldenbarnevelt - dan bekend staand als TSMS Lakonia, waardoor deze in de loop van de nacht afbrandt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ton Ross, "Stamboom Ross - Peters - Hart - van der Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ross/I3982.php : benaderd 21 februari 2026), "Margaretha Johanna Theodora Maria "Manita" Peters (1963-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.