Stamboom Ross - Peters - Hart - van der Willigen » Elisabeth Maria Everarda "Elly" Ross (1948-)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maria Everarda "Elly" Ross 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Elisabeth Maria Everarda "Elly" Ross

(1) Zij is getrouwd met Walter Theodoor Karel Klutman.

Zij zijn getrouwd op 17 december 1969 te Zevenaar, Gelderland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Bernardus Wilhelmus Lendering.

Zij zijn getrouwd op 23 december 1991 te Zevenaar, Gelderland, Nederland, zij was toen 43 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maria Everarda "Elly" Ross?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maria Everarda "Elly" Ross

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 december 1948 lag tussen 4,3 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 1 april » De Faeröer krijgen verregaande autonomie binnen Denemarken.
    • 14 mei » Oprichting van Roemeense voetbalclub Dinamo Boekarest.
    • 12 juni » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot internuntius in India.
    • 20 juni » De geallieerden voeren in West-Duitsland de D-mark in.
    • 24 oktober » Encycliek In Multiplicibus Curis van paus Pius XII met een oproep tot gebed voor vrede in Palestina.
    • 3 november » De krant Chicago Tribune komt uit met de grote kop 'Dewey defeats Truman', maar Truman won de verkiezingen.
  • De temperatuur op 23 december 1991 lag tussen 6,3 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » "Operatie Desert Storm" begint.
    • 17 maart » In Bonn scherpt Ron Dekker, zwemmer van De IJsel uit Deventer, het Nederlands record op de 100 meter schoolslag kortebaan (25 meter) aan tot 59,70.
    • 9 juni » President César Gaviria van Colombia werkt mee aan de ontbinding van het parlement en schrijft vervroegde verkiezingen uit, waardoor op 4 juli een nieuwe grondwet kan worden aangenomen om een einde te maken aan het machtsmonopolie van de twee traditionele partijen, de liberalen en conservatieven.
    • 8 juli » Naar schatting 400.000 betogers eisen het aftreden van president Didier Ratsiraka van Madagaskar tijdens een demonstratie in de hoofdstad Antananarivo.
    • 6 augustus » Tim Berners-Lee publiceert bestanden met de beschrijving van zijn ideeën voor het Wereldwijd web. De eerste pagina van het wereldwijde web verschijnt.
    • 13 oktober » In Tsjaad wordt de minister van Binnenlandse Zaken, Maldom Bada Abbas, gearresteerd in verband met een mislukte overval op een wapendepot van het leger eerder op de dag. In de hoofdstad Ndjamena wordt de avondklok ingesteld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ross

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ross.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ross.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ross (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Ross, "Stamboom Ross - Peters - Hart - van der Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ross/I1106.php : benaderd 13 januari 2026), "Elisabeth Maria Everarda "Elly" Ross (1948-)".