Stamboom Rosen » Frederic Beatrice VASEUR

Persoonlijke gegevens Frederic Beatrice VASEUR 

Bron 1

Gezin van Frederic Beatrice VASEUR

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederic Beatrice VASEUR?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Frederic Beatrice VASEUR

Frederic Beatrice VASEUR


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Frankrijk, Nord, burgerlijke huwelijken, 1792-1937, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
    Frederic Beatrice VASEUR & Saine Jeanne Catherine Joseph ANDRé<br>Huwelijk: Cambrai, Nord, Hauts-De-France, France<br>Bruidegom: Frederic Beatrice VASEUR<br&;gt;  Leeftijd: 52<br>  Vader: Pierre Joseph VASEUR<br>  Moeder: Marie Anna PRUROST<br>Bruid: Saine Jeanne Catherine Joseph ANDRé<br>  Leeftijd: 51<br>  Vader: Philippe Augustin Joseph ANDRé

    De Franse Revolutie luidde de scheiding van kerk en staat in en kerkelijke huwelijken waren vanaf dat moment niet meer geldig. Paren die wilden trouwen waren verplicht om het huwelijk burgerlijk te laten voltrekken. Hierdoor werd het normaal in Frankrijk dat religieuze families twee huwelijksvoltrekkingen organiseerden — eerste de burgerlijke ceremonie en later een religieuze. In 1789 werd een wet aangenomen waardoor burgers alleen nog in de hoofdstad van het departement konden trouwen in plaats van in hun lokale gemeenschap. In 1800 werd deze wet al weer afgeschaft, waardoor burgerlijke huwelijken weer in hun eigen omgeving werden voltrokken. Buiten deze korte periode (1789-1800) was het gebruikelijk dat bruid en/of bruidegom lid waren van de gemeenschap waar het huwelijk werd voltrokken.

    Ambtenaren noteerden de huwelijken die zij voltrokken, meestal in een voorgeschreven format, in een geboden boek dat bij het registerkantoor werd bewaard.

    Dekking en compleetheid van deze verzameling verschilt per gemeenschap.

Over de familienaam VASEUR

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VASEUR.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VASEUR.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VASEUR (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Rosen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frank Rosen, "Stamboom Rosen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rosen/I505552.php : benaderd 1 maart 2026), "Frederic Beatrice VASEUR".