Stamboom Rorije » Wilhelmina Frederika van Rheenen (1893-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Frederika van Rheenen 

  • Zij is geboren in het jaar 1893 in Barneveld.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 januari 2006.

Gezin van Wilhelmina Frederika van Rheenen

Zij is getrouwd met Eimert Fikse.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1917 te Barneveld, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. NN Fikse  1918-1918
  2. Tijmen Fikse  1919-1919

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Frederika van Rheenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Frederika van Rheenen

Wilhelmina Frederika van Rheenen
1893-????

1917

Eimert Fikse
1891-????

NN Fikse
1918-1918
Tijmen Fikse
1919-1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1917 lag tussen 3,5 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 9,5 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
    • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.

Over de familienaam Van Rheenen


De publicatie Stamboom Rorije is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Rorije", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rorije/I1099408060.php : benaderd 16 februari 2026), "Wilhelmina Frederika van Rheenen (1893-????)".